Jälgi meid

Tennis

Andy Murray plaanib väljakule naasta Miami Openil

Andy Murray on kolm kuud pidanud vigastuspausi. Hetkel on briti plaaniks lõpetada paus Miami Openiga, mis leiab aset märtsi lõpus.

Murray pole võistlusmatši pidanud novembri kuust saati. Viimati mängis Davis Cupil, kus vajas kolme tundi, et jagu saada Tallon Griekspoorist, kes asub ATP edetabelis 196. kohal. Edasised turniirid on vahele jätnud, sest problemaatiline puusavigastus annab jälle tunda.

Kolmekordne Suure Slämmi võitja oli arvamusel, et halvemal juhul peab minema uuesti operatsioonile ja jääma eemale väga pikaks ajaks.

Sellel nädalal on aga Murray postitanud sotsiaalmeediasse mitmeid videosid, kus treenib tenniseplatsil pealtnäha täiesti tervena.

32-aastane Murray avaldas Amazon Prime´le, et tõesti on ta tervis parem ning plaanib võistelda Miami Openil:”Lühikeses plaanis proovin Miami Openil võistelda.”

Ning lisas:”Viimastel kuudel olen tõsiselt vaeva näinud taastusraviga, mis tugevdaks mu muskleid puusa piirkonnas, tennist ei ole väga palju mänginud. Vajan natukene aega, et vormi saada ja ennast väljakul hästi tunda. ”

 

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Tennis

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds