Tennis

Anett Kontaveiti laeks Dubais jäi veerandfinaal

Eesti esireket Anett Kontaveit kaotas Dubai veerandinfaali kohtumises Petra Marticile 0:2(6:7;1:6).

Eestlanna alustas kohtumist väga energiliselt ning suutis alustuseks hoida enda servigeimi ja kohe ka vastase servigeimi murda. Edasi mäng võrdustus ning Martic suutis omakorda vastu murda. Sett läks lõpuks kiiresse lõppmängu, kus näitas paremat mängu Horvaatia sportlane ning võitis selle 7:4.

Teises setis oli Martic täielikult sõiduvees ning võitis geime üksteise järel. Lõpuks suutis Anett võita vaid ühe geimi ning teine sett lõppes tulemusega 1:6.

Petra Martic läheb poolfinaalis kokku Elena rõbakinaga, kes oli üllatuslikult üle maailma kolmandast reketist Karolina Pliškovast. Teises poolfinaalis kohtuvad Jennifer Brady(WTA 52.) ja Simona halepi ning Arina Sabalenka vahelise kohtumise võitja.