Jälgi meid

Muu Sport

Jamaica keskmaajooksja kavatseb vaatamata meniski rebendile olümpial võistelda

Sportlased pidid suveolümpiamänge aasta võrra kauem ootama ja nüüd, kui need on viimaks alanud, ei ole valmis keegi kergelt võistlemisest loobuma. Jamaica keskmaajooksja Aisha Praught-Leer kavatseb seda teha isegi vaatamata meniski rebendile.

31-aastane jooksunaine teatas sotsiaalmeedia vahendusel, et tõmbas nädal tagasi trennis vasaku põlve meniski täielikult luu küljest lahti, aga kavatseb kortisooni süsti toel Tokyos võistelda.

“Tahan uskuda, et on võimalik jõuda kõige suuremate unistusteni, mida sügaval südames hoian. Reaalsus on see, et Tokyos seda ei juhtu – oma võimete kohaselt ei ole mul lihtsalt võimalik joosta ebastabiilse põlvega. See on kõige karmim reaalsus, millega olen oma karjääri jooksul silmitsi seisnud,” lisas 1500 meetri jooksus starti minev Praught-Leer.

“Mõistan, et see on sport – lihtsalt sport. Tean, et olen rohkem kui lihtsalt sportlane. Ent see sport tähendab minu jaoks kõike. See on mu elutöö, mu elu mõte ja mu esimene tõeline armastus. Mu süda on murtud.”

Praught-Leer on rohkem tuntud takistusjooksjana ning ta teenis sel alal eelmisel OM-il 16. koha. Kolm aastat tagasi tuli ta naiste takistusjooksus Rahvaste Ühenduse mängude võitjaks.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Muu Sport

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds