Jälgi meid

Muu Sport

Deontay Wilder kavatseb vaatamata valusale kaotusele karjääri jätkata

Läinud nädalavahetusel WBC raskekaalu tiitlimatšis Tyson Furyle alla jäänud Deontay Wilder ei kavatse tema treeneri Malik Scotti sõnul karjääri lõpetada.

Wilder saab peagi 36-aastaseks ja pärast kahte Furyle kaotatud heitlust on tema reputatsioon saanud paraja hoobi, ent Scott usub, et võime teda jätkuvalt suurtes matšides ringis näha.

“Deontay on oma pere finantsiliselt kindlustanud, seega ei pea ta enam elatise teenimiseks poksima,” rääkis Scott iFL TV-le. “Ent karjääri lõpetamine tema plaanide hulka ei kuulu ja me pole seda arutanud.”

“Ta on tipptasemel võitleja ega kuulu allapoole teiste kuttide sekka. Ta peab osalema kõrgetasemelistes võitlustes ja õhtu peamatšides.”

Wilder, kellel nüüd karjääri peale kirjas 41 võitu, üks viik ja kaks kaotust, suutis Fury kaks korda pikali lüüa, aga briti löökide tabavusprotsent (39) oli tema omast (20) palju parem ja lõpuks pidi ta 11. raundis nokaudiga vastase paremust tunnistama.

Fury poolt tulnud 150 tabavat lööki märgib suurimat arvu, mida eales Wilderi vastu on suudetud.

“Deontay oli pühapäeval suurepärane, aga Fury oli veel parem – see oli vägev õhtu raskekaalu poksile,” lisas Scott.

“Furyle tuleb au anda, et tal on hea lõug ja et ta suutis püsti tõusta. Fury on legend, üks kõigi aegade parimaid raskekaalus, ja sama kehtib Deontay kohta.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Muu Sport

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds