Jälgi meid

WRC

Andrea Adamo: Hyundai hübriidauto arendamine seisab juhtide otsuse taga

Kui M-Sport ja Toyota on järgmise põlvkonna rallimasinate ehk hübriidautode arendusega 2022. aasta võistlushooajaks aktiivselt tegelemas, siis Hyundai pole sellega veel alustanudki.

Põhjus seisneb selles, et Hyundai suurimad ülemused ja juhtkond pole veel oma otsust langetanud ning kaheldakse, kas WRC valitud uus suund on üldse jätkusuutlik.

“Mul ei ole teile midagi selle kohta öelda” alustas Hyundai tiimiboss Adamo. “Kui ma saan kinnituse ülevalt poolt, et valmistame järgmiseks hooajaks masina, siis ma alustan tööga. Olen õnnelik, et Malcolm ja Toyota juba tegutsevad. Soovin neile kõike head.”

“Põhimõtteliselt ei ole Hyundai arengutega alustanud, sest kui meil ei ole piisavalt eelarvet ja volitust Hyundai peakorteri poolt, siis ma lihtsalt ei saa seda teha.”

“Meeskonna nimi ei ole Adamo Motorsport. Hetkel, ja ma olen seda öelnud korduvalt, Hyundai juhatus ei ole veendunud, et hübriidmasinad on õige valik. Ehk ma ootan hetkel nendepoolset rohelist tuld.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds