Jälgi meid

WRC

Andreas Mikkelsen sooviks järgmine hooaeg sõita M-Spordis

Hooaja esimesel etapil Monte Carlos R5 sarjas suurepärast kiirust näidanud Andreas Mikkelsen vihjas, et järgmisel hooajal võiks M-Sport olla suurepärane koht, kus rallit sõita ja miks mitte võiks üks sõitjakoht kuuluda talle.

Fordi meeskond on alati uuenenud reeglitega suurepäraselt kohanenud. Viimaseks heaks näiteks on Ogieri meistritiitel hooajal, kui viimati toimusid masinatel suuremad muutused.

Järgmine hooaeg on jälle oodata suuri muudatusi, sest kõik rallimasinad saavad olema hübriidid.

Andreas Mikkelsen on samuti arvamusel, et M-Sport on järgmisel hooajal kõrges mängus tagasi. Norrakas oli see hooaeg lähedal M-Spordiga liitumisele, kuid lõpuks jäi tehing katki.

“Järgmine hooaeg tõenäoliselt ükski uus tehasetiim WRC sarjaga ei liitu. Samuti on teada, et M-Sport suudab alati uute reeglitega kiiresti kohaneda. Minu arvamuse järgi on M-Sport suurepärane koht, kus järgmine hooaeg sõita.”

“Tänavu on mul leping WRC 2 meeskonnaga, kuid olen valmis ka M-Spordiga koostööd tegema. Oman suuri kogemusi autode arendamisel – Volkswagenis, Citröenis, Škodas ja ka Hyundais.”

“Pole saladus, et loodetavasti on tänavune hooaeg hüppelauaks tagasi WRC sarja. Tahan tagasi kõrgseltskonda ja nagu ma mainisin, siis oleks M-Sport suurepärane tiim, kus järgmine hooaeg sõita.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds