Jälgi meid

WRC

Teemu Suninen: Monte Carlo ralli raske väljasõit on juba unustatud

M-spordi rallisõitja Teemu Suninen sõnas, et ta on eelmisel kuul Monte Carlos juhtunud raske avarii unustanud ning on valmis järgmisel nädalal Arctic rallil endast parima andma.

Hetkel viibib Suninen Lapi maakonnas Soomes, kus testitakse masinat lumistel tingimustel. Soomlasel läheb testipäevi eriti vaja, sest esimene ralli jäi väga lühikeseks.

“Testimine on hetkel väga tähtis. Pean uute rehvidega õige tunnetuse leidma. Hetkel on mul seoses nendega teatud küsimused, kuid testid annavad nendele vastused.”

“Näen nüüd suurt võimalust, et näidata meie tõelist taset. Loomulikult on see raske, sest konkurentidel on tänavusel hooajal juba rohkem kogemusi, kuid meil on testid ning arvan, et Arctic ralli pakub meile häid võimalusi.”

“Kodumaal võistelda on alati eriline tunne. Samuti meeldib mulle sõita lumel ning tingimused on suurepärased. Stardikoht on ka meid soosiv. Kui ilm muutub väga külmaks…umbes -20 kraadi, siis tekib nö. lumepilv, mis samuti segab kaarte.”

“Monte on minu jaoks unustatud. Ebaõnn, et see õnnetus juhtus. Kui ma saaks seda kiiruskatset uuesti sõita, siis teeksin kõik täpselt samamoodi. Ma ei surunud. See oli lihtsalt ebaõnn. Nüüd stardin Arctic rallil ja annan endast parima.”

Arctic ralli saab alguse järgmise nädala reedel.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds