Jälgi meid

F1

Valtteri Bottas: kui näitan oma parimat taset, suudan olla Hamiltonist parem

Valtteri Bottasel oli Saksamaa GP-l käes juhtkoht ja kõik tundus kontrolli all. Edasi järgnes aga sõiduviga ja tehnilise rikke tõttu katkestamine. Soomlane on siiski endiselt kindel, et suudab heal päeval olla kiirem kui meeskonnakaaslane Lewis Hamilton.

Järjekordne nädalavahetus, kus Bottas ei suutnud oma potentsiaali tõestada. Kvalifikatsiooni võitmine ja sõidu kindel juhtimine, kuid siis ühte kurvi liiga hilja pidurdamine ja seejärel tehiniline probleem. Hamiltonile 25 punkti, Bottasele 0.

Peale sõitu küsiti soomlaselt, et kas ta tundis ennast olevat kiirem kui Hamilton:”Loomulikult pean seda uskuma. Usun, et kui olen oma parimal tasemel, siis olen temast kiirem.”

“Kuid loomulikult on päev, kui on tema kiirem. Ja kui võtta kõik need aastad, kui me oleme ühte meeskonda kuulunud…kokkuvõttes on ta suutnud parem olla.”

Kahjuks näitab statistika, et Bottas on suutnud oma parimat taset näidata üliharva, rääkimata Hamiltoni regulaarsest alistamisest. Samas võib väita, et soomlane on ideaalne partner aitamaks Hamiltonil saavutada kõike seda, mida britt on saavutanud. Üks läbi aegade parimaid meeskonna number kaks sõitjaid.

“Olen oma praeguse kiirusega rahul. Eriti arvestades eelnevaid aastaid. Oleme muutnud pisikesi detaile, kuid see on kõvasti aidanud. Üldised muljed on positiivsed.”

Bottas on küll MM-üldsarjas teisel kohal, kuid jääb 6 etappi enne hooaja lõppu meeskonnakaaslasest Hamiltonist maha juba 69 punktiga.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist F1

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds