Jälgi meid

F1

Räikkönen jätkab! Alfa Romeo avalikustas järgmise hooaja sõitjad

Alfa Romeo avalikustas, et järgmisel hooajal jätkavad nende ridades kogenud Kimi Räikkönen ja Antoni Giovinazzi.

41-aastase Kimi Räikköneni jaoks oleks see 19-s hooaeg F1 sarjas ja nende aastate jooksul on soomlane startinud enam kui kolmel sajal korral. Kolleegi Giovinazzi jaoks saab see olema neljas hooaeg.

Räikköneni kommentaar:”Alfra Romeo on minu jaoks enam kui meeskond. Nad on mu teine perekond. Endiselt töötavad siin paljud inimesed võrreldes 19 aasta taguse ajaga, kui tegin samas meeskonnas debüüdi. Siinne atmosfäär annab mulle motivatsiooni. Ma ei oleks siin, kui ei usuks meeskonna plaanidesse. Usun, et suudame koos veel palju saavutada.”

Giovinazzi tulevik oli palju segasem, kuid nüüdseks on kõik selge:”Meeskond usub minusse ja andis uue võimaluse. Oleme saavutanud mõned head tulemused ja usun, et olen praeguses rollis hakkama saanud. Teekond on veel pikk ja on palju, mida koos saavutada.”

Alfa Romeo jaoks on tänavune hooaeg kujunenud küllaltki keeruliseks. Hetkel ollakse konstruktorite karikas kaheksandal kohal ning kokku on teenitud vaid viis punkti. Nende selja taga on veel vaid kaks tiimi – Haas Ferrari ja Williams Mercedes.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist F1

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds