Jälgi meid

F1

Lewis Hamilton: vaid F1 bossid saavad midagi teha sõitude huvitavamaks muutmiseks

Lewis Hamilton usub, et vaid F1 juhid saavad teha vajalikke muudatusi, et sari võidaks taas televaatajate huvi. Eriti teravalt tuli küsimus esile peale Belgia GP-d, kus Hamilton, Bottas ja Verstappen kulgesid terve sõidu eesotsas muutumatutel kohtadel ning pinge puudus täielikult.

Mercedese kindel domineerimine teiste võistkondade ees on vähendanud jälgijate huvi ning Hamilton võrdleb olukorda 2000-ndate algusega, kui sarja domineeris sarnaselt Michael Schumacher.

“Ma ei saa fännide eest kõneleda, kuid ka mina olen kunagi olnud fänn ning kasvasin F1-te jälgides ülesse. Just sel ajal, kui Schumacher sarja valitses ning ma tean, mis tunne selliseid sõite vaadata on.”

“Juba stardis teadsin, et siin rajal ma tõenäoliselt erilisi vigu ei tee ja sama kehtib ka teiste sõitjate kohta. Siin rajal on keeruline ka mööduda. Olen samal arvamusel Verstappeniga, et oli igav sõit. Loodan väga, et järgmistes sõitudes on võitlemist kohtade nimel rohkem, inimesed soovivad seda näha.”

F1 loodab konkurentsi võrdsustada eelarve limiidiga, mis meeskondadele seatakse. Need reeglid lähevad käiku 2022. aastal. Tänavuse hooaja algus on pannud üldsuse arvamusele, et lühiajalisi lahendusi oleks vaja juba varem. Hamilton rõhutab, et sõitjad teevad vaid oma tööd ning muutuseid peab tegema F1 juhtkond.

“Loodan, et inimesed mõistavad…see ei ole sõitjate süü. Meie oleme lihtsalt sõitjad ja anname rajal endast parima. Otsuseid teevad need, kes disainivad masinad, määravad reeglid ning neile tuleb avaldada survet, et nad teeksid vajalikke muudatusi, kui see on loomulikult üldse võimalik.”

“Olen positiivselt meelestatud, et alates 2022. aastast näeme juba palju vägevamaid lahinguid.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist F1

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds