Korvpall

VIDEO | Golden State Warriors viigistas NBA finaalseeria Boston Celticsi vastu

curry golden state

NBA finaalseerias toimus seeria neljas mäng, kust väljus võitjana Golden State Warriors skooriga 107:97. Nelja võiduni mängitav seeria on nüüd viigis 2:2 ja järgmine mäng toimub Eesti aja järgi esmaspäeva öösel vastu teisipäeva Warriorsi koduväljakul.

Esimene poolaeg möödus võrdlemisi võrdselt ja poolajaks juhtis Boston viie punktiga. Kolmandal veerandil tegi suurepärase esituse Stephen Curry ja enne viimast veerandit juhtis juba Warriors ühe punktiga. Mängu pööraks Warriors lõplikult enda kasuks paari viimase minutiga, kui suudeti otsustav vahe sisse teha.

Warriorsi parim oli taaskord Stephen Curry, kes seekord viskas 43 punkti ja võttis 10 lauapalli. Wiggins lisas 17 punkti ja 16 lauapalli. Bostoni poolelt selget punktiliidrit välja ei kujunenud. Olulise panuse andsid nii Jayston Tatum (23 punkti, 11 lauapalli), Jaylen Brown (21 punkti), Marcus Smart (18 punkti) kui ka Derrick White (16 punkti).