Korvpall

VIDEO | Warriors jõudis NBA meistritiitlist ühe võidu kaugusele

Esmaspäeva öösel vastu teisipäeva toimus NBA finaalseeria viies kohtumine, kus koduväljakul mänginud Golden State Warriors alistas skooriga 104:94 Boston Celticsi. Läänekonverentsi meistrid asusid seeriat 3:2 juhtima ja võivad järgmise mänguga endale juba meistritiitli kindlustada.

Warriors alustas mängu suurepäraselt ja esimesel veerandajal lasti vastastel visata vaid 16 punkti. Teine veerand möödus tasavägisemalt ja poolajaks oli Warriorsi edu 12 punkti. Teist poolaega alustas Boston maruliselt ja juba kolmanda veerandi keskpaigaks oli Warriors kätte saadud. Viimasel veerandil pani Warriors siiski oma paremuse maksma.

Võitjate parimaks kerkis seekord Andrew Wiggins 26 punkti ja 12 lauapalliga. Tavapärasest tagasihoidlikumalt skoorinud Curry viskas 16 punkti, kuid seeeest sai enda nimele 8 resultatiivset söötu. Bostoni võistkonda kandis tavapärane kolmik Jayson Tatum (27 punkti), Marcus Smart (20 punkti) ja Jaylen Brown (18 punkti).