Jälgi meid

Korvpall

Veterane meelitav Los Angeles Lakers jõudis NBA rekordini

Sel suvel endale Russell Westbrooki ja Carmelo Anthony lisanud ning Dwight Howardi ja Rajon Rondo tagasi toonud Los Angeles Lakers on täienemas järgmise tuntud nimega. Klubiga teeb lepingu DeAndre Jordan, kellest saab meeskonna juba kaheksas 32+ vanuses täiendus. Tegu on ühe suve uue NBA rekordiga.

Mitmekordne NBA parim lauavõitleja ja Rio olümpiavõitja Jordan vahetati reedel Brooklyn Netsi poolt Detroit Pistonsisse ning uus klubi kavatseb ta lepingust vabastada. ESPN-i allikate kohaselt liitub 33-aastane keskmängija seejärel Lakersiga.

Jordan, kes korra ka NBA Tähtede mängul osalenud, veetis Brooklynis kaks aastat, kuid ta langes läinud hooajal mitmel korral meeskonna rotatsioonist välja.

Sel suvel lisatud “vanadekodu” hulka kuuluvad Lakersil ka Wayne Ellington, Trevor Ariza ja Kent Bazemore.

17-kordne NBA meister loodab veteranide hankimisega aidata LeBron Jamesi veel ühe tiitlivõiduni. Möödunud hooajal katkes meeskonna tiitlijaht juba play-offi avaringis, kus mängudega 2:4 jäädi alla hilisemale finalistile Phoenix Sunsile.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds