Jälgi meid

Korvpall

Südameprobleemi tõttu karjääri lõpetanud NBA täht valmistub platsile naasma

Keset möödunud NBA hooaega südamerütmihäirete tõttu järsult mängijakarjääri lõpetanud LaMarcus Aldridge on valmis uuesti platsile jooksma.

Pikalt San Antonio Spursi särki kandud 2.11 pikk mängumees liitus märtsis Brooklyn Netsiga, kuid tegi meeskonna eest kaasa vaid viis kohtumist. Tema debüüt oli 1. aprillil ja juba 15. kuupäeval teatas ta oma terviseprobleemist ning karjääri lõpetamisest.

Nüüd on seitse korda NBA Tähtede mängus osalenud Aldridge tohtritelt saanud loa karjääri jätkamiseks ning eeldatakse, et ta naaseb uuesti Brooklyni ridadesse.

Aldridge tunnistas ühes suvel antud intervjuus, et ta on südamerütmihäirete all kannatanud juba pikemat aega, kuid tal polnud eelnevalt mängudes sellega probleeme olnud. Vaid 2006. aastal olevat ta pingi peal olles minestanud. Nüüd kartis ta, et see võib juhtuda ka platsil olles ning see võib lõppeda koledate tagajärgedega.

“Mis juhtuks siis, kui mõni suur kutt ründab korvialust, mu süda käib naljakalt ja ma seejärel minestan? Ta jookseb mulle sisse ja ma võin põrandale kukkudes oma pead vigastada. Ma võin halvatuks jääda. Mis juhtuks siis, kui lähen pealt panema ja minestan? On väga palju halbu asju, mis võivad juhtuda,” mõtiskles Aldridge.

36-aastasel ameeriklasel on selja taga 15-hooajaline karjäär. Ta on keskmiselt kogunud 19,4 punkti, 8,2 lauapalli, kaks korvi söötu ja 1,1 viskeblokeeringut.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds