Jälgi meid

Korvpall

Vaata, kes hakkavad Euroliiga meestest teenima suurimat palka

Euroliiga hooaja alguseni on jäänud täpselt kaks kuud. Suve jooksul on toimunud meeletult palju üleminekuid erinevate meeskondade vahel ning ka paljud superstaarid on vana armu vahetanud uue vastu. Kui suured on aga superstaaride palgad ja kes teenib enim?

  1. Nikola Mirotic – Endine Milwaukee Bucksi mängumees pallib algaval hooajal Barcelona ridades. Klubiga sõlmis ta üsna pika lepingu ning ühe aasta teenistuseks on täpselt 5 400 000$.
  2. Alexey Shved – Kui eelnevatel hooaegadel on üldjuhul just Shved olnud enimteeniv korvpallur Euroopa tugevaimas liigas, siis sel aastal jääb Himki mängumees oma 4 000 000$ aastase palgaga teisele kohale.
  3. Edy Walter Tavares – Kaitsespetsialist pikendas Real Madridiga lepingut viie aasta jagu. Ühe aastaga paneb mees taskusse 3 000 000$.
  4. Nando De Colo – Valitsev Euroliiga meister hakkab algavast hooajast pallima hoopis Fenerbahce ridades. Üks hinnatumaid eurooplasest kossumehi teenib aastas 2 600 000$.
  5. Shane Larkin – Eelmisel hooajal suurepäraseid esitusi näidanud ning meeskonna finaali vedanud Larkin paneb aastaga taskusse samuti 2 600 000$.
  6. Nick Calathes – 30-aastane kogenud Kreeka koondislase ja Panathinaikose patrioodi aastapalk on 2 550 000$.
  7. Jan Vesely – Eelmisel hooajal kõige väärtuslikumaks mängijaks ehk MVP-ks valitud Vesely teenistuseks on 2 430 000$.
  8. Sergio Llull – Kahekordne Euroliiga meister ja juba 12 hooaega järjest Real Madridid pallinud Llull paneb aastaga taskusse 2 200 000$.
  9. Timofey Mozgov – Himki üks viimaseid täiendusi ja NBA-s ilma teinud Venemaa koondislane teenib aastaga 2 000 000$.
  10. Sergio Rodriguez – Viimase hooaja Moskva CSKA-s veetnud ja ka Kalev/Cramole palju pahandust tekitanud hispaanlane hakkab uues koduklubis Olimpia Milanos teenima aastaga 2 000 000$.

Tavainimese jaoks on tegemist üsna ulmeliste aastateenistustega, kuid arvestades NBA lepingute hindasid, siis on Euroliigal veel üsna palju arenemisruumi.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds