Jälgi meid

Korvpall

Moskva CSKA sõlmis lepingu eelmise hooaja resultatiivseima mängijaga

Euroliiga ei väsi üllatamast. Suvi on pakkunud väga palju üleminekuid ja huvitavaid täiendusi kõikide meeskondade poolt. Nüüd andis valitsev Euroliiga meister Moskva CSKA teada, et peale Ron Bakeri on leping sõlmitud ka Mike James-iga.

Eelmisel hooajal pallis James Olimpia Milanos, kus viskas keskmiselt 19.8 punkti, mis oli Euroliiga parim näitaja. Seejuures oli Milanol võimalus Jamesiga lepingut pikendada, kuid Itaalia klubi leidis, et nad ei vaja skoorikuninga teeneid.

Milano tunnustatud peatreener Ettore Messina leidis, et peale klubi uusi täiendusi ei ole Mike James-il enam meeskonnas kohta. Seda tõenäoliselt ameeriklase üsna isetseva mängustiili tõttu, kuigi tasub mainida, et James jagas keskmiselt ka 6.4 resultatiivset söötu ühe mängu kohta.

Milano on suvel tagaliini toonud tugevadama väga kvaliteetsed mängumehed – Sergo Rodrigueze ja viimati Charlotte Hornetsis pallinud Shelvin Macki.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds