Jälgi meid

Korvpall

NBA hooaja MVP:”Vahetaksin oma tiitli MM-i kulla vastu”

Kreeka superstaar Giannis Antetokounmpo, kes valiti viimase NBA hooaja kõige väärtuslikumaks mängijaks andis kodumeediale intervjuu, kus avaldas oma muljeid eelseisva korvpalli MM-i kohta.

Noortekoondises ka Saku Suurhallis pallinud mees sõnas:”Ma vahetaksin oma MVP-tiitli iga kell korvpalli MM-i kulla vastu. Koondise esindamine on alati eriline. Kui sa alustad tiitlivõistlust ja kuuled oma riigi hümni – see on midagi eilist, mida ei saa sõnadesse panna. Enda kodumaa esindamine on minu jaoks väga tähtis ning ma teen seda alati, kui olen 100% terve”.

Kreeka koondise esialgses nimekirjas on ka Giannise kaks venda Thanasis ja Kostas Antetokounmpo, Milwaukee Bucksi superstaari rõõmustab see väga: “Tänu üksteisele areneme me veel rohkem, utsitame üksteist rohkem pingutama ning nii tekib ka progress. Meie ema on selle üle väga rõõmus ning kindlasti ka isa, kes jälgib meid kuskilt kõrgemalt”.

Giannis Antetokounmpo jättis 2017a. MM-i põlvevigastuse tõttu vahele. Sel aastal on mees aga hoolimata pikast NBA hooajast tahtmist täis ning täie tervise juures. Giannis on ajaloo esimene valitsev NBA MVP, kes osaleb tiitli toonud hooaja järel kohe ka korvpalli MM-il. Kas Kreeka suudab tugevas konkurentsis medalile tulla, näeme juba septembris.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds