Jälgi meid

Korvpall

VIDEO: Uuenenud meeskonnaga Dallas Milwaukee vastu ei saanud

Luka Dončić

Eileöistes NBA mängudes vandus Dallas Mavericks alla Milwaukee Bucksile 122-107.

Dallas vahetas äsja lõppenud üleminekute akna jooksul neli oma alustavat mängijat teistesse klubisse ning võitu niivõrd värske meeskonnaga olekski olnud võib-olla liiga palju loota. Milwaukee Bucksile oli tegemist 6. järjestikkuse võidetud kohtumisega ning klubi jätkab oma seni läbi aegade edukaimat hooaega 41 võidu ning 13 kaotusega.

Dallase mäng oli arusaadavalt kõikuv. Peatreener Rick Carlisle andis ka ise mängujärgses intervjuus mõista, et uute meeste mängima saamiseks on vaja rohkem aega:

“Ma tean, et suudame mängida paremini. Pean uued mehed ette valmistama ning olema järjekindlad”.

Kui muidu oli Milwaukee pigem domineerivamaks pooleks, siis kolmandal veerandajal suutis Mavericks 22-punktilise kaotusseisu vähendada 7-punktiliseks, kuid päris põnevaks siiski ei läinudki. Seejärel rebisid külalised taaskord eest ära ning mäng oligi otsustatud.

Huvitav fakt: Dallas Mavericks kordas oma klubi rekordit ning tabas 22 kolmepunktiviset, mida on ajaloos koduväljakul suudetud vaid korra 2017. aasta detsembris New Orleansi vastu.

Ka Milwaukee tabas kaugelt hästi. 36. üritusest läbis korvirõnga 10. Milwaukee eest kerkis suurimas skooritegijaks Antetokounmpo G. 29 punktiga. Kaotajate poolelt tõi enim skoori Luka Doncic 20 punktiga.

Mängu kõrghetki näeb siit:

Ülejäänud läinud öösel peetud mängude tulemused:

  • Golden State Warriors 117-107 Phoenix Suns
  • Minnesota Timberwolves 117-122 New Orleans Pelicans
  • Milwaukee Bucks 122-107 Dallas Mavericks
  • New York Knicks 103-120 Detroit Pistons
  • Denver Nuggets 110-117 Philadelphia 76ers
  • Miami Heat 96-102 Sacramento Kings
  • Cleveland Cavaliers 106-119 Washington Wizards
  • Chicago Bulls 125-106 Brooklyn Nets

Täna kajastame oma ennustusvihjetes Utah Jazzi ning San Antonio Spursi vahelist kohtumist. Loe mängu ennustusvihjeid siit.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds