Jälgi meid

Korvpall

VIDEO: Rajon Rondo viimase sekundi vise viis Lakersi Bostoni üle võidule

Rajon Rondo

Rajon Rondo sai enda kätte Brandon Ingrami blokeeritud viskest peremeheta palli ning tabas viimase sekundi viske, mis tagas Lakersile 129-128 võidu Bostoni Celticsi üle.

Kohtumise lõpp osutus tõsiseks trilleriks. Kõigepealt tõid Lakersi mängu tagasi järjestikkused kolmesed nii Kentavious Caldwell-Pope`lt kui LeBron Jamesilt, mis tegid seisuks 124-124. Mängida jäi veel 50 sekundit.

Pärast seda suutis Celtics veel kahel korral kohtumist juhtima minna. Esmalt tabas Jayson Tatum 2 vabaviset. Pärast Lakersi vastust Kyle Kuzma tabava kolmepunkti viske näol tõi Kyrie Irving Bostonile viimased 2 punkti ning mängida jäi veel 11,5 sekundit.

Olles 1-punktiga taga mängis Lakers Ingrami peale, kuid tema vise blokeeriti. Palli sa enda kätte Rondo, kes naela Bostoni meeskonna kirstu lõi ning koos lõpuvilega tabavad 2 punkti ära vormistas. Vaata mängu lõpuhetki siit:

Mängu resultatiivseimaks osutus LeBron James, kes tegi oma karjääri 77. kolmikduubli (28 punkti, 12 lauapalli ja 12 resultatiivset söötu). Kyrie Irving tõi Bostoni parimana 24 silma.

Teised NBA kohtumiste tulemused:

Minnesota Timberwolves 112-122 Orlando Magic

Los Angeles Clippers 92-116 Indiana Pacers

Toronto Raptors 119-101 Atlanta Hawks

Memphis Grizzlies 95-117 Oklahoma City Thunder

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds