Jälgi meid

Korvpall

Tunnustatud spordiajakirjanik:”NBA-s on tuleval hooajal seitse potentsiaalset tiitlivõitjat”

Tuntud CBC Sports ajakirjanik tõi välja enda arvamuse järgmise NBA hooaja kohta ning leidis, et tõsiseid tiitlipretendente on lausa seitse. Nendeks on:

Los Angeles Clippers – Favoriidid. Juba eelmine aasta olid vägagi konkurentsivõimelised, sel hooajal koos Paul George´i ja Kawhi Leonardiga kindlad soosikud.

Los Angeles Lakers – Kui Anthony Davis ja Lebron James mängivad ühes meeskonnas, siis see meeskond peab olema kõrges mängus.

Golden State Warriors – Kõik arvavad, et ilma Kevin Durantita ei ja veel mitme põhitegija lahkumisega ei jõua see meeskond isegi play-offi, kuid realistlik prognoos on see, et Stephen Curry, Draymond Green, D´angelo Russel, Kevon Looney, Willie Cauley-Stein ja terve Klay Thompson hakkavad veel suuri tegusid tegema.

Philadelphia 76ers – Algviisik on väga tugev, võibolla isegi liiga parim. Kui püsitakse terved ja ka pingimängijad suudavad meeskonna edusse piisavalt panustada, siis on Philedelphia klubil tulemas suurepärane hooaeg.

Milwaukee Bucks – Juba eelmisel hooajal liiga parim meeskond põhiturniiril. Play-offis oldi väga lähedal hilisema meistri ülemängimises. Meeskonnas on piisavalt sügavust, et olla NBA parim tiim.

Denver Nuggets – Jamal Murray ja Nikola Jokic moodustavad ühe liiga parim duo. Suvel on toodud meeskonda ka kõvasti atleetlikust. Hea kaitsemeeskond ja kõik viskavad hästi.

Utah Jazz – Bojan Bogdanovici ja Mike Conley lisandumine annab rünnakul lisakäigu. See kõik muudab ka Donovan Mitchelli elu lihtsamaks ning tekitab noorele staarile rünnakul rohkem ruumi. Kaitses peaaegu eliitmeeskond. Puuduvad suurima järgu staarid, kuid see-eest on meeskond äärmiselt ühtlane.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds