Jälgi meid

Korvpall

Euroopa edukaim korvpallitreener:”Ma ei lähe mitte kunagi NBA-sse!”

Euroopa pärjatuim korvpallitreener serblane Željko Obradovic andis kodumeediale intervjuu, milles kinnitas ka fakti, et temast ei saa kunagi NBA peatreenerit. Põhjus on lihtne – ta on lihtsalt Euroopa korvpalli olukorraga väga rahul ja tunneb ennast siin(Fenerbahces) õnnelikult.

Veel lisas üheksakordne Euroliiga meister:”Eelmise hooaja Fenerbahcega rikkusid rohked vigastused, kuni nendeni mängisime me suurepäraselt. Me ei lõpetanud hooaega nii nagu me oleks tahtnud”.

Lõpetuseks kommenteeris ka MM-ile minevat Serbia koondist:”Mul pole vähemadki kahtlust, et peatreener Aleksandar Djordevic ja mängijad suudavad endast anda parima, olen optimistlik”.

59-aastane Željko Obradovic on enda treeneri karjääri jooksul võitnud nii palju erinevaid tiitleid, et neid on lausa keeruline kokku lugeda, kuid suuremad saavutused on Euroliiga võitmine(9x), Olümpia hõbe Jugoslaaviaga(1996a.), Maailmameister Jugoslaaviaga(1998a.) Saporta karikas(2x), Kreeka liiga võitmine(7x), ja Türgi liiga võitmine(4x).

 

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds