Jälgi meid

Korvpall

Lauri Markkanen usub, et suudab uues klubis end järgmisele tasemele viia

NBA-s klubi vahetanud ja Cleveland Cavaliersiga suure lepingu teinud Lauri Markkanen loodab uues meeskonnas viimaste hooaegade madalseisu ületada ning oma mängu järgmisele tasemele viia.

Markkanen sõlmis Cavaliersiga nelja-aastase lepingu, mis toob talle eurodes sisse veidi alla 57 miljoni ning ta soovib Clevelandis oma karjääri uuesti sütitada.

“Olen õnnelik, väga elevil ja vaatan tulevikku,” tunnistas neli hooaega Chicago Bullsis veetnud soomlane. “Tundsime, et mul on vaja uut algust ja olen tänulik kõigile inimestele, kes aitasid klubivahetusele kaasa.”

24-aastane mängumees jõudis Ohio osariiki kolme meeskonna vahelise vahetustehinguga, milles osales ka Portland Trail Blazers.

“Ma arvan, et ma pole veel oma lage saavutanud,” lisas Markkanen, kellel NBA-s keskmisteks näitajateks 15,6 punkti ja 7,1 lauapalli.

Arizona ülikooli kasvandik loodab Kevin Love’i pealt õppida ning talle sümpatiseerib Cavaliersi noor koosseis. “Arvan, et sobitun (satsi) hästi – siin on noor tuumik, põnevad mängujuhid. Ootan pikkadega mängimist. Nad on kõik noored, talendikad kutid. Arvan, et me saame koos kasvada,” rääkis ta.

Clevelandi keskmine vanus on uuele hooajale peale minnes 24,4 aastat, millest nooremad vaid kuus satsi.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds