Jälgi meid

Korvpall

Russell Westbrook lõpetas ajaloolise kuu 14 kolmikduubliga

Russell Westbrook tegi aprillis killukese NBA ajalugu, kui lõpetas kuu 14 kolmikduubliga. Plahvatuslik tagamängija sai sellega enda nimele liiga ühe kuu kolmikduublite rekordi.

2017. aasta MVP-auhinna võitja võttis rekordi üle Wilt Chamberlainilt, kes oli hoidnud seda alates 1968. aasta märtsikuust 11 kolmikduubliga.

Westbrook alustas teed rekordi suunas Detroiti vastu kogutud 16 punkti, 12 korvisöödu ja 11 lauapalliga ning lõpetas selle läinud öösel 15 punkti, 12 lauapalli ja 11 sööduga Clevelandi vastu.

Washington Wizardsis oma esimest hooaega tegev mängumees sai aprilli keskmisteks numbriteks kirja 21,4 punkti, 13,4 lauapalli ja 12,1 söötu.

Kui Westbrooki kolmikduublid liiguvad sageli ringi koos kaotustega, siis aprillis olid lood teistmoodi – 14-st korrast kümme tulid võidumängus. Wizardsil on pärast kohutavat hooaja algust võite olnud ka hädasti vaja ning meeskond on tänaseks jõudnud idakonverentsis 10. kohale, mis annab võimaluse heidelda koha eest play-offis.

Tuleval ööl läheb Westbrookil Dallas Mavericksi vastu rekordite jaht edasi. Oma reedese esitusega jõudis ta karjääri 177. kolmikduublini, mis jätab ta Oscar Robertsoni kõigi aegade tipptulemusest nelja kaugusele. Washingtonil on tänavu veel üheksa põhiturniiri matši mängida.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds