Jälgi meid

Korvpall

Karjääri pikimalt vigastuspausilt naasnud LeBron James: ma pole enam kunagi täielikult terve

Los Angeles Lakersi täht LeBron James naasis sel nädalavahetusel karjääri pikimalt vigastuspausilt ja tundis ennast tagasituleku mängus hästi. Samal ajal ta aga tunnistab, et ei ole arvatavasti enam mitte kunagi sajaprotsendiliselt täie tervise juures.

James jättis parema jala hüppeliigese vigastusega vahele kuus nädalat ja 20 mängu, enne kui tuli 106:110 kaotusmängus Sacramento Kingsi vastu väljakule tagasi 16 punkti, kaheksa lauapalli ja seitsme korvisööduga.

“Tundsin ennast hästi,” ütles 36-aastane veteran pärast mängu. “Võhmaga oli kõik hästi, aga jalg andis ilmselgelt tunda. Ent suutsin mängu lõpuni teha, seega oli see hea algus.”

James mängis Lakersi hooaja 27. kaotusmängus 32 minutit. Kaotustest 12 tuli ajal, mil tema meeskonda aidata ei saanud. 18. hooaega tegeval mängumehel oli väga raske asju kõrvalt vaadata.

“Ausalt öeldes oli see minu jaoks kohutav. Ma pole nii suures stressis varem olnud,” tunnistas James.

Samas ei usu vanameister, et ta suudab praeguses vanuses vigastusest täielikult taastuda. “Teadsin, et ma ei suuda saja protsendi juurde tagasi saada – see on võimatu. Ma ei usu, et üldse oma karjääri jooksul uuesti sajaprotsendiliselt terve olen,” rääkis ta.

Lakersi õnneks on ka 90-protsendiline LeBron kahtlemata suurepärane mängumees, kes suudab meeskonna uuesti käima tõmmata. Kuna vahepeal võitles Anthony Davis samuti vigastusega, siis oli tiitlikaitsja laupäevaks läänekonverentsis langenud viiendale kohale.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds