Korvpall

Real Madrid suutis teist kohtumist järjest teha imelise lõpuspurdi ning viis seeria viienda otsustava mänguni

Euroliiga veerandfinaalseerias Anadolu Efesi ja Real Madridi vahel tundus edasipääseja peale kahte esimest kohtumist olema väga kindel. Nimelt võitis Türgi klubi mõlemad kohtumised väga kindlalt.

Nüüd on aga hoopis Real Madrid võtnud kaks võitu. Viimase kohtumise võitis Hispaania klubi tulemusega 82:76.

Sarnaselt viimasele omavahelisele kohtumisele oli Anadolu Efes juba mängu jooksul väga kindlas eduseisus, kuid Real Madrid tegi lõpuks hiilgava lõpuspurdi ja suutis seeria viia tagasi Türki, kus peetaks viies otsustav kohtumine.

Võitjate poolelt andis suurima panuse võitu noormängija Usman Garuba, kes viskas karjääri kõrgeimad 24 punkti ning võttis 12 lauapalli.

Kaotajate meeskonna peatreener Ataman:”Kontrollisime kohtumist kuni viimase viie minutini. Me ei saanud piisavalt toetust vahetusmängijatelt ja liidrid on eelnevatest mängudest väsinud.”