Jälgi meid

Korvpall

Dell Demps: New Orleans Pelicans ei ole huvitatud Anthony Davise Lakersisse vahetamisest

Anthony Davis

Maailma korvpalli üheks kuumimaks teemaks praegu on New Orleans Pelicansi staari Anthony Davise meeskonnast lahkumise nõue. Mees teenis oma nõudmise meediasse lekitamise eest juba ka 50 000 Dollari suuruse trahvi.

Juttude järgi olla Davis enne jõule koos LeBron Jamesiga õhtust söönud ning loodab nüüd Los Angeles Lakersiga liituda.

Kui rääkida teistest võimalikest klubidest, siis näiteks Boston Celticusse ta praegu põhimõtteliselt minna ei saa sest Kyrie Irving on seal eliitlepinguga ees ning kaks sellise kontrahtiga meest ei tohi ühes meeskonnas olla. Ehk Bostonisse mineku jaoks peaks ta ootama suveni kuni Irvingu leping tehakse ümber. Philadelphia 76ers saaks mehe praegune meeskond vastu kõige rohkem väärtust, kuid Davis ise sinna väidetavalt minna ei taha.

New Orleans Pelicansi tegevjuhi Dell Dempsi sõnul ei ole klubil mitte mingit soovi meest LA-sse ega kuhugi mujale saata. Mees olla isegi läinud nii kaugele, et väidetavalt pidavat ta meelega telefoni vastuvõtmist vältima, et mitte kuulda pakkumisi oma suurima staari eest.

Samas on Anthony Davise pildid eemaldatud juba nii klubi Twitteri, facebooki kui meeskonda tutvustavast videost. NBA üleminekute tähtajaks on 7. veebruar.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds