Jälgi meid

Korvpall

Noor Türgi korvpallistaar: USA alistamine on raske, aga mitte võimatu

Türgi korvpallikoondis on valmistumas augusti lõpus algavaks korvpalli MM-iks. Hetkel on mängitud kolm kontrollkohtumist ja need kõik võidetud. Türgi paremust on pidanud tunnistama Prantsusmaa, Tuneesia ja Senegal.

Türklaste NBA staar Cleveland Cavaliersi mängumees Cedi Osman on hetkel nähtuga rahul: “Ma arvan, et me mängime päris hästi. Alistasime esimeses kohtumises Prantsusmaa, kes on üks favoriite medalile. Sellised võidud on meile väga tähtsad, aga hetkel ei tähenda need veel midagi, peame samas vaimus edasi võitlema”.

Türgi kuulub ühte alagruppi USA, Tšehhi ja Jaapaniga. Osman leiab, et see on väga raske loos: “Jaapani kohta ei ole meil eriti infot, kuid teame, et nendega saab väga raske olema. USA ei tule enda parima koosseisuga, kuid siiski on seal suurepärased NBA pallurid. Siiski olen ma arvamusel, et neid ei ole võimatu võita. Peame näitama enda parimat mängu ja ma usun, et meil on meeskond, mis on selleks võimeline”.

Üheksa aastat tagasi mängis Türgi MM-i finaalis USA-ga. Tookord kaotati lõpuks 17 punktiga. Tänavuse MM-i eesmärgiks seab Cedi Osman vähemalt sellise lõppkoha, mis kindlustab pääsu olümpiamängudele.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds