Jälgi meid

Korvpall

Kes on viimase kümnendi parimad NBA korvpallurid?

NBA ametlik kodulehekülg valis välja 15  lõppeva kümnendi parimat korvpallurit ja asetas nad viieliikmelistesse meeskondadesse.

Esimesse viisikusse pääsesid Stephen Curry, Kevin Durant, Lebron James, James Harden ja Kawhi Leonard. Meestel on viimase kümnendi peale kokku täpselt kümme NBA tiitlit. Koosseis liigseid kommentaare ei vaja – tegemist on maailma parimate mängumeestega.

Teise viisikusse kuuluvad enamasti kümnendi esimeses pooles tegusid teinud Chris Paul ja Carmelo Anthony. Lisaks veel hetke parim korvialune mängija Anthony Davis ja üliatleetlikud Westbrook ja Blake Griffin.

Kolmandast viisikust leiame natukene vanemad mängumehed. Kaks neist – Kobe Bryant ja Dwyane Wade – on juba mängijakarjääri lõpetanud. Lisake veel Lamarcus Aldridge, Paul George ja Giannis Antetokounmpo. Võib kindel olla, et viimane mees hakkab järgmisel kümnendil olema üks domineerivamaid mängijaid terves maailmas.

Kokkuvõtteks võib öelda, et sellest listist on puudu väga palju suurepäraseid korvpallureid, kuid samas on ka kõik viistest esile toodud pallurit väärt kohta antud nimistus.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds