Jälgi meid

Korvpall

D´Angelo Russell liitumisest Warriorsiga: “See hakkab olema nagu videomängus”

NBA selle suve üks üllatavamaid üleminekuid oli D´Angelo Russelli liitumine Golden State Warriorsiga. Meeskonnad on juba kaks suurepärast viskajat – Stephen Curry ja Klay Thompson – ning paljud kahtlevad, kas Russell sobib Warriorsi mängupilti. Mees ise on aga enesekindel ja arvamusel, et suudetakse näidata suurepäraseid esitusi

“Ma olen väga ärevil Warriorsiga liitumise puhul, nad on viimasel viiel aastal mänginud finaalis ja tegemist on võitjamentaliteediga meeskonnaga. See on midagi, mida ma ka ise ihkan – ma tahan saada võitjaks. Arvan, et nüüd olen ma esimese sammu teinud ehk liitunud sellise kaliibriga klubiga.” avaldas mees ise arvamust klubiga liitumise kohta.

Kui Russellile esitati küsimus, et kuidas hakkab Warriors mängima, kui koos väljakul on nii tema, Thompson kui ka Curry, leidis endine Brooklyn Netsi mängija hea paralleeli: “Ma arvan, et see hakkab olema nagu videomängus ning kõikidele fännidele väga atraktiivne. Kolm kutti, kes kõik võivad kõik kaugelt hullu panna, see annab meile võimaluse võita palju mänge  ja fännide südameid võita”.

Ning lõpetuseks lisas: “Korvpall on viimaste aastatega muutunud väga palju, enam ei ole kindlaid positsioone. Ei ole mängujuhti või keskmängijaid, kõik on korvpallurid ja teevad seda, mida kõige paremini oskavad. Fookus on läinud muudele asjadele ning aina suuremat rolli mängib mitmekülgsus. Kõik on lahe, mul tuleb Warriorsis suurepärane hooaeg”.

 

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds