Jälgi meid

Korvpall

Nikola Mirotic avaldas, miks ta otsustas Euroliiga kasuks

Nikola Mirotic pakkus paljudele korvpallifännidele suure üllatuse, kui avaldas, et siirdub NBA-st Euroliigasse. Ning mitte sellepärast, et ookeani taga tema teenetest enam huvitatud poldud, mees eelistas ise Euroliigat.

Balkani juurtega hispaanlane sõnas järgmiselt: “Ühest põhjust on raske leida, aga olgem ausad, ma igatsesin Euroopa korvpalli. Euroliiga areneb väga kiiresti ning liigub samuti vaikselt NBA korvpalli poole. Aga Euroliiga on Euroliiga – mängitakse meeskondlikult, mitte nagu NBA-s, kus pingutatakse individuaalse statistika nimel.”

Ning lisas ühe kaaluka põhjuse veel: “Ma ei ole veel Euroliigat võitnud. Mitmel korral oleme olnud meeskonnaga nelja parima hulgas, kuid mu unistus on vähemalt korra ka Euroliiga meistriks tulla.”

NBA-s veetud aega meenutab mees järgmiselt:”Kõik viis hooaega olid väga head, eriti viimased kaks, sest suutsin teha sammu edasi. Siiski oli nagu midagi puudu. Olin tähtis mängija, kuid igas meeskonnas olid superstaarid ning mina olin põhimõtteliselt rollimängija. Soovin suuremat vastutust, tahan olla meeskonna liider.”

Mirotic jõudis oma NBA karjääri jooksul mängida Chicago Bullsis, New Orleans Pelicansis ja Milwaukee Bucksis.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds