Jälgi meid

Korvpall

Pau Gasol ei välista tulevikus treeneriks hakkamist

Legendaarne Hispaania mängumees Pau Gasol avaldas natukene oma mõtteid seoses mängijakarjääri järgse tulevikuga ja vastas Eurohoopsi ajakirjanike küsimustele võimaliku treeneriks hakkamise kohta.

Gasol sõnas, et ta kindlasti kaalub treeneriks hakkamist:”Ma veel ei tea, kas ma näen ennast treenerina, kuid naudin juba praegu teadmiste edasi andmist ning kolleegide juhendamist ja nõustamist. Eks lõplik tõde selgub, kui panen ketsid varna. Kindel on see, et treeneriks olemine on kõige lähem asi korvpallile, kui enam mängida ei saa.”

Pau Gasol jooksis NBA-s viimati platsile natukene rohkem kui 7 kuud tagasi. Peale seda on Portland Trail Blazersi mängumees hädas hüppeliigese vigastusega ning 39-aastase mehe sõnul vajab tagasitulek veel natukene aega.

“No see vaikselt paraneb. Protsess on hetkel aeglane ja tuleb olla kannatlik. Üritan olla positiivne ja optimistlik, pühendun täielikult vigastuse ravile ning ei taha sellega kiirustada.”

Ning lõpetuseks lisas:”Kindlat tähtaega veel pole, et millal platsile naasen, kõik oleneb kuidas jalg, luud ja hüppeliiges reageerivad. Peale passiivsemat perioodi on tähtis taastada jala liikuvus. Ma ei saa öelda kindlat kuupäeva ja võtan päev korraga”.

Pau Gasol on karjääri jooksul esindanud kuue NBA klubi värve. Edukaimas kujunes periood Lakersis, kui hispaanlane tuli kahel hooajal NBA meistriks.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds