Jälgi meid

Korvpall

Kyrie Irving püstitas NBA rekordi, Dallase Euroopa-duo näitas klassi ja Markkanen rünnakul pidurdamatu

Paljud NBA klubid alustasid oma hooaeg ööl vastu neljapäeva. Mängud pakkusid suurepäraseid idividuaalseid sooritusi, esimesi eemaldamisi ning sekka ka üks NBA rekord.

Rekordiga sai hakkama suvel klubi vahetanud Kyrie Irving, kes viskas Brooklyn Netsi eest 50 punkti. Kunagi varem ei ole keegi oma uue koduklubi esimeses kohtumises nii palju punkte visanud. Siiski tasub mainida, et Brooklyn kaotas selle kohtumise 126-127 Minnesota Timberwolvesile. Eelmine rekord kuulus Kiki Vandeweghele, kes skooris Portlandi debüüdis 47 punkti.

Suurepärase individuaalse soorituse tegi ka põhjanaaber Lauri Markkanen Chicago Bullsist, kes sopsas Charlotte Hornetsi vastu 36 punkti, mis on soomlase uueks karjääri kõrgeimaks tulemuseks. Lisaks võttis Markkanen maha ka 17 lauapalli. Taaskord ei vedanud suurepärane individuaalne sooritus meeskonda võidule – Hornetsile kaotati 125:126. Viimati viskas Chicago Bullsi hooaja avamängus vähemalt 35 punkti ei keegi muu kui Micheal Jordan.

Küll aga oli võidukas Dallas Mavericks, keda vedasid Luka Doncic ja Kristaps Porzingis. Üle Washington Wizardsi võitu(108:100) panustati vastavalt 34 ja 23 punkti. Luka Doncici pidurdamisega oli hädas Bradley Beal, kes kahe tehnilise tõttu ka mängust eemaldati.

Väga füüsiliselt mänginud Beal sõnas mängujärgsel pressikonverentsil: “Need tehnilised ei olnud midagi isiklikku, see on kõik korvpalli osa. Luka kottis meie meeskonda, ma pidin teda mingil määral rivist välja viima, see on korvpall. Peale tehnilisi oli Doncic esimene kes tuli ja lõi mulle plaksu, ta mõistis, et see polnud midagi pahatahtliku.”

Teised tulemused:

Indiana Pacers 110:119 Detroit Pistons

Orlando Magic 94:85 Cleveland Cavaliers

Miami Heat 120:101 Memphis Grizzlies

Philadelphia 76ers 107:93 Boston Celtics

San Antonio Spurs 120:111 New York Knicks

Utah Jazz 100:95 Oklahoma City Thunder

Phoenix Suns 124:95 Sacramento Kings

Portland Trail Blazers 100:108 Denver Nuggets

 

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds