Jälgi meid

Korvpall

Nick Calathesest saab tõenäoliselt vabaagent, Venemaa klubid juba huvitatud

Hoolimata sellest, et Nick Calathesel on ka järgnevaks hooajaks Panathinaikosega leping olemas, on mees suvel tõenäoliselt klubist lahkumas.

Calathes naases Euroopa korvpalli 2015. aastal ning on selle ajaga tõusnud selgeks Panathinaikose liidriks. Kahtlemata on tegemist liiga paremate mängijate sekka kuuluva mängumehega ning seega on ka palganumber soliidne – järmisel aastal peaks mees teenima hooajaga 2.1 miljoni eurot.

Pärast koroonakriisi ei ole aga Panathinaikos nõus enam nii suurt palka pakkuma ning Eurohoopsi andmetel tähendab see mõlemapoolset sõbralikku lepingu lõpetamist.

Tõenäoliselt saab Kreeka koondislasest suvel vabaagent ning esimesed klubid on näidanud juba oma huvi hinnatud mängumehe vastu. Peterburi Zeniidi peatreener Xavi Pascual on varem Calathest juhendanud ning teab, kui väärtusliku mängumehega tegemist on. Samuti saab Venemaa klubi väidetavalt suuteline Calathesele nõutavat palka maksma.

Veel noolib Calathest CSKA, kes soovib just mängujuhi positsioonile tuua Mike Jamesi kõrvale veelgi taset juurde. Kui Real Madridi või Anadolu Efesi tagaliini tähtsad lülid peaksid NBA-sse siirduma, nagu kuulujutud räägivad, siis võib ka nende huvi Calathese vastu olla äärmiselt suur.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds