Jälgi meid

Korvpall

Jayson Tatum oli lähedal Bostonile äraütlemisele, sest talle meeldis Phoenix

Jayson Tatum on üks parimaid noorkorvpallureid liigas ning koos Jaylen Browniga moodustavad nad dünaamilise noortest talentidest koosneva paari idakonverentsi tugevaimate sekka kuuluvas Boston Celticsis.

Aga tuleb välja, et enne drafti oli tema suurimaks eelistuseks liitumine Phoenix Sunsiga. Sunsi treener Earl Watson tahtis, et Tatum ja Devin Booker moodustaksid klubi superstaar-tandemi.

“Ma helistasin emale ja ütlesin, et ma tahaksin vist Phoenix Sunsi minna. Treener ütles ka, et me moodustaksime Bookeriga hullu koosluse ning ta laseks meil täiega rokkida. Mulle meeldis see mõte väga.”

Phoenix Sunsil oli drafti neljas valik ning nad olid Tatumist väga huvitatud ning nõus ka tema nimel teatavad vahetused tegema. Peatreener Watsoni sõnad:”Ta käis meil trennis. Alustuseks hakkas ta kohe kolmeseid viskama. Tavaliselt mängijad alustavad lähemalt ja alles siis hakkavad kaugemalt viskama. Tatum mitte. Ta tabas suurepäraselt ning helistasin peale trenni managerile ja ütlesin, et meil ei ole vaja kedagi muud kui Tatumit.”

Siiski tuli unelmate paari Tatum-Booker koostamisele vahele kaks asja. Esiteks oli Sunsi omanikule kõige sümpaatsema mulje jätnud hoopis Josh Jackson. Teiseks oli Tatumist äärmiselt huvitatud draftis kõrgemat valikut omanud Boston Celtics. Tatum ei soovinud küll alguses Celticsiga enne drafti trenni teha, kuid lõpuks veenis legendaarne treener Mike Krzyzewski noore mehe ümber ning edasine on juba ajalugu.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds