Jälgi meid

Korvpall

Noorim Antetokounmpo vendadest eelistab USA ülikoolidele Euroopat

Alex Antetokounmpo on otsustanud juba järgmisest hooajast hakata profisportlaseks ning teeb seda Euroopas. Seda kõike nii kaua, kuni on valmis NBA draftiks.

Giannis Antetokounmpo vend on on hetkel 18-aastane ning lõpetas USA-s Dominicani keskkooli. Teda peetakse äärmiselt talendikaks mängijaks ning ülikoolide pakkumistest tal puudust ei olnud, siiski otsustas noormees, et just Euroopas on tal parim NBA-ks valmistuda.

“Uurin oma võimalusi. On tulnud pakkumisi ka USA-st, kuid olen otsustanud pallida Euroopas. Seda põhjusel, et tahan hakata profiks nii varakult kui võimalik. Ma olen sündinud ja kasvanud Euroopas, tean siinset korvpalli ning minu jaoks oleks parim asi sõlmida leping just Euroopa klubiga. Tahan treenida ja võistelda täismeestega. Saaksin suurepärase karastuse.”

Euroopa korvpall on karm test kõikidele NBA prospektidele. Alexile meeldivad väljakutsed:”Ma usun endasse ja tean, et olen võimeline arenema igas aspektis. Olen kindel, et mu valik siin mängida on parim. See aitab mul valmistuda parimal moel. Kui olen lõpuks valmis sammu edasi tegema, olen NBA-ks täielikult valmis.”

Saab huvitav näha olema, milline Euroopa riik ja klubi noormehele võimaluse pakub. Võib-olla BC Kalev/Cramo?

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds