Jälgi meid

Korvpall

NBA vanim mängumees:”Toronto Raptorsisse naasmine oleks suurepärane idee”.

42-aastane hetke vanim tegevmängija NBA-s Vince Carter võttis sõna võimaliku naasmise kohta enda karjääri esimesesse profiklubisse Toronto Raptorsisse.

Carter sõnas Usa meediale:”See oleks väga huvitav käik minu jaoks, kuid seda peab tahtma ka klubi juhtkond. Fännid tahavad seda kindlasti, kuid minus peab olema ka piisavalt taset, et täita klubi vajadusi, et muuta neid paremaks”.

Hetkel on vanameister vabaagent. Eelmisel hooajal esindas kaheksakordne NBA tähtedemängu osaline Atlanta Hawksi ridu ning tegi igati korraliku hooaja – keskmiselt 7.4 punkti ja 2.6 laupalli ühe mängu kohta.

Hoolimata sellest, et läbi aegade ühe parima pealtpanijana tuntud Carteri turjal on juba 42 eluaastat, suudaks ta Raptorsis näidata kindlasti korralikku kasutegurit.

Valitsev NBA meister Raptors kaotas suvel oma suurima staari Kawhi Leonardi ning nüüd hakkavad põhiraskust kandma Kyle Lowry, Pascal Siakam ja Marc Gasol. Vince Carteri kogemused ja hea viskekäsi suudab põhitegijate tööd lihtsamaks muuta.

Saame näha, kas Raptorsi fännide suur soov täitub, kuid võib kindel olla, et vanameister väärib veel vähemalt ühe hooaega  kõrgeimas seltskonnas.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds