Jälgi meid

Korvpall

USA koondisega liitusid kuus uut mängijat

Viimaste nädalate jooksul on üksteise võidu andnud erinevad NBA superstaarid teada, et jätavad tänavuse korvpalli MM-i vahele. Põhjuseks kõigil valmistumine uueks klubihooajaks. Kuna koosseis hakkas muutuma juba üsna hõredaks, siis nüüd said treeninglaagrisse kutse kuus uut pallurit.

Nendeks meesteks on Jaylen Brown(Boston Celtics), Montrezl Harrell(Los Angeles Clippers), Mason Plumlee(Denver Nuggets), Julius Randle(New York Knicks), Marcus Smart(Boston Celtics) ja Thaddeus Young(Chicago Bulls).

Samuti avalikustati nimed, kes teevad kaas rahvuskoondisega treeninglaagri ja mängivad nende vastu 9.augustil sõpruskohtumise. Nendeks meesteks on Jarrett Allen; Marvin Bagley III; Mikal Bridges; Jalen Brunson; John Collins; Pat Connaughton; De’Aaron Fox; Joe Harris; Jonathan Isaac; Mitchell Robinson; Landry Shamet; Derrick White ja Trae Young. Juhendajaks Jeff Van Gundy.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds