Jälgi meid

Korvpall

NBA täht sai mängust puudumise eest üle 300 000 euro suuruse trahvi

Ben Simmonsi draama Philadelphias ei taha kuidagi lõppeda ning see on jätkunud nüüd 76ersi poolse kopsaka trahviga. 25-aastane mängujuht jäi kohtumisest puudumise tõttu ilma 360 000 dollarist ehk umbes 310 000 eurost.

Summa märgib Simmonsi 147 miljoni dollari suuruse lepingu ühe mängu tasu. Teda on sel sügisel varem klubi poolt trahvitud juba ka kahe miljoni dollariga.

Talendikas austraallane soovis klubist suvel lahkuda, ent Philadelphia ühegi konkurendiga kaubale ei saanud ja nii naasis lõpuks Simmons meeskonna juurde.

“Mäda õunaga” ei ole aga kerge olnud Sixersil toimetada ning enne hooaja algust viskas meeskonna peatreener Doc Rivers Simmonsi isegi trennist välja, kuna ta keeldus korduvalt kaasa löömast ühes treeningharjutuses. Selle käitumise eest sai ta hooaja avakohtumiseks keelu.

Philadelphia istub tänaseks seitsme võitu ja kahe kaotusega idakonverentsi tipus, aga Simmons pole jätkuvalt üheski mängus kaasa löönud.

Kolmekordne Tähtede mängus osaleja lubas otsida professionaalset abi, et tegeleda vaimse tervise probleemidega, kuid ta ei ole vastanud klubi korduvatele soovidele saada rohkem infot selle kohta, kuidas mängumehel abi otsimine on edenenud.

Kuna Simmons keeldub koostööst, siis otsustaski Philadelphia alustada uuesti rahaliste karistuste jagamisega ja teda trahviti eelmisest mängust puudumise eest.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds