Jälgi meid

Korvpall

Oma uue punktirekordi teinud Ricky Rubio tahab Clevelandiga kõrgustesse tõusta

Cleveland Cavaliers on pärast LeBron Jamesi lahkumist NBA-s üheks tõeliseks peksupoisiks jäänud ega pole suutnud kolm aastat järjest play-offi jõuda, aga tänavu on meeskonnas puhumas uued tuuled. Suvel liitunud Ricky Rubio tegi äsja oma karjääri punktirekordi ja tahab Cavaliersi näha võitva meeskonnaga.

Rubio pani nädalavahetusel New York Knicksi vastu korraliku viskekontserti püsti, tabades kaheksa kolmest ja lõpetades 126:109 võidumängu 37 punktiga. Ta ületas oma eelmise tippmargi kolme silmaga.

“Ma ei tea, pall läks lihtsalt sisse ja jätkasin viskamist,” ütles oma elu mängu peale napisõnaliselt Rubio, kes lisas punktide kõrvale pingi pealt tulles kümme tulemuslikku söötu.

Kohtumises tegi oma uue rekordi 26 silmaga ka tänavuse drafti kolmas valik Evan Mobley, kes karjääri esimeste mängudega aina rohkem kiidusõnu hakanud teenima.

“Meil on palju kutte, kes suudavad skoori teha, palju vendi, kes suudavad meeskonna heaks mitmeid asju teha. See ei ole ühemehešõu,” lisas Rubio.

“Ma arvan, et see meeskond mängib väga lõbusalt, kuna meil on palju mängijaid, kes suudavad punkte tuua, aga lõppude lõpuks tahame lihtsalt võita ja oleme just selleks siin.”

Meeskond alistas kindlalt võõrsil eelmisel hooajal play-offis mänginud satsi ilma suvise täienduse Lauri Markkaneni ja raudvara Kevin Love’ita, kes mõlemad koroonaviiruse tõttu hetkel eemale jäänud.

Hooaja esimesest 11-st mängust on Cavaliers kaotanud ainult neli ja järgmisest kohtumisest sihitakse oma viiendat järjestikust võitu.

“Meie hooaja algus on tekitanud suurepärase tunde, aga möödas on ainult 11 kohtumist,” märkis Rubio. “Hooajas on 82 mängu. See on maraton. Oleme üsna hästi alustanud ja paneme samamoodi edasi.”

Cavaliersi teekond jätkub ilma meeskonna parima skoorija Collin Sextonita, kes tuli pühapäevasest matšist ära põlvemeniski rebendiga. See peaks Rubio rolli Clevelandis kasvatama ja 31-aastaselt hispaanlaselt võib veelgi suuri mänge oodata.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds