Jälgi meid

Korvpall

Ben Simmons üritas tiimikaaslaste sõnul otsustavast play-off mängust kõrvale viilida

Philadelphia 76ersi täht Ben Simmons unustas kuulsal kombel läinud hooaja NBA play-offis korvpalli mängimise oskuse ära ja nüüd on selgunud, et 25-aastane mängujuht üritas isegi mängimist vältida.

Sixers sattus idakonverentsi poolfinaalis favoriidina Atlanta Hawksi vastu raskustesse ning seeria vajas edasipääseja selgitamiseks 7. mängu. Seal osalemist üritas Simmons ESPN-i ajakirjaniku Ramona Shelburne’i andmetel vältida.

Simmons ei saanud enne otsustavat kohtumist meeskonnaga treenida, kuna oli ainsa mängijana olnud kontaktis massažiterapeudiga, kes andis algselt ebaselge tulemusega COVID-19 testi.

“Nad ei luba mul mängida,” olevat Simmons kirjutanud sõnumis, mille ta saatis oma vennale ja mitmetele meeskonnakaaslastele.

Shelburne’i allikate kohaselt kahtlesid Sixersi mängijad Simmonsi aususes ja uskusid, et ta soovib mängust lihtsalt kõrvale viilida.

Lõpuks Simmons siiski mängis, võttes väljakult vaid neli vist ja lõpetades viie punktiga. Philadelphia kukkus 98:103 kaotusega konkurentsist.

Simmons kogus seeria peale kokku keskmiselt alla kümne punkti mängus. Eriti nutune oli tema esitus vabaviskejoonelt ja olles play-offi peale kokku tabanud ainult 34,2 protsenti oma üritustest, püstitas ta liiga ühe aasta play-offi negatiivse rekordi vähemalt 67 üritusega mängijate seas.

Simmonsit tabas pärast play-offide lõppu kehvade esituste tõttu suur kriitikarahe ning ta on kahe hooaja vahel soovinud klubivahetust läbi suruda, kuid seni pole Philadelphia ühegi klubiga kaubale saanud.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds