Korvpall

Moskva CSKA sai hooaja jooksul juba teise tõelise üllatuskaotuse

Kui hooaja alguses sai Moskva CSKA VTB Ühisliigas üllatuskaotuse Parma Permilt, siis nüüd jäädi piinlikku olukorda ka Euroliigas. Nimelt jäädi koduväljakul 88:93 alla Berliini Albale. Enne kohtumist polnud Saksamaa klubil kirjas mitte ühtegi võitu.

Otsustavaks sai kolmas veerand, mille Alba võitis seitsme punktiga. Kõik teised veerandajad kulgesid üsna võrdselt.

Võitjate poolelt tõi Simone Fontecchio parimana 20 punkti, teda toetas 15 punktiga Maodo Lo. Kaotajate poolelt viskasid kaks meest – Mike James ja Will Clyburn – kahe peale kokku lausa 52 punkti, kuid ülejäänud meeskonna panusest jäi vajaka, sest üksi teine mängija kümmet punkti täis ei visanud.

Moskva CSKA-l on nüüd tabelis kaks võitu ja kaks kaotust, Berliini Albal kolm kaotust ja üks võit.

Järgmised kohtumised juba järgmisel nädalal, kui CSKA kohtub Crvena Zvezdaga ja Berliini klubi võtab koduväljakul vastu Sander Raieste ja Baskonia.