Jälgi meid

Korvpall

Euroliiga otsustas, et 0-20 kaotusmängud eemaldatakse tabelist ja kõik kohtumised mängitakse järgi

Euroopa tugevaima korvpalliliiga Euroliiga algus on olnud liigajuhtidele äärmiselt keeruline. Paljudes meeskondades vohab koroonaviirus ning mitmeid kohtumisi on ära jäetud. Sellises olukorras on määratud probleemsetele meeskondadele tehniline 0:20 kaotus. Nüüd võttis Euroliiga vastu aga otsuse, et need tehnilised kaotused kustutatakse tabelist ning kõik kohtumised leiavad siiski uue graafiku alusel tulevikus aset.

Enim on seni kannatanud Prantsusmaa meeskond ASVEL ja hooaega tugevalt alistanud Peterburi Zeniit. Nende õnneks tähendab vastu võetud otsus ka seda, et tulevikus enam ühtegi tehnilist kaotust ei määrata ja kõik kohtumised leiavad sobival ajal siiski aset.

Euroliiga presidendi mõtteavaldus:”Veel septembris eeldasime, et sellel hooajal seisavad kõik meeskonnad silmitsi reisipiirangutega. Seni oleme selle kõigega hästi hakkama saanud. COVID-19 positiivsed proovid võib olla ajutine või pikaajaline nähtus, kuid igal juhul teadsime, et mingil hetkel see meid tabab ja peame olema valmis kõikideks võimalikeks lahendusteks.”

“Teadsime, et 2021-22 hooaeg saab olema eriline ning peame sellega kohanema. Lisaks konkreetse reegli muutmisele jälgime ka kõiki teisi erieeskirju ning oleme valmis vajalikke muudatusi tegema. Samal ajal loomulikult jälgides kõiki tervise-ja ohutusprotokolle.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds