Jälgi meid

Korvpall

Wilson Chandler naaseb Hiina meistriliigasse

Kogenud Brooklyn Netsi ääremängija Wilson Chandler on sõlminud lepingu Hiina meistriliiga klubi Zhejiang Guansha Lionsiga.

Chandler mägnis samas klubis ka hooajal 2011-2022, kui NBA oli pausil. Tol hooajal jõudis ta Hiina klubi eest väljakule joosta 32 korda. Viskas keskmiselt 26.6 punkti, võttis 11.6 lauapalli ja jagas 2.3 resultatiivset söötu mängu kohta. Lions jõudis play-offi, kuid Chandler ei saanud meeskonda tähtsates kohtumistes aidata ning klubi langes konkurentsist juba esimeses ringis.

Hetkel ei ole veel täpset informatsiooni, kas lepingus on ka klausel, mis lubab Chandleril järgmisel aastal taas NBA klubiga liituda.

Tänavusel hooajal jooksis ääremängija Brooklyn Netsi eest väljakule vaid 35-s kohtumises. 33-aastane mängumees viskas keskmiselt 5.9 punkti, võttis 4.1 lauapalli ja jagas 1.1 resultatiivset söötu mängu kohta.

Varasemalt on mängumees pallinud ka New York Knicksis, Denver Nuggetsis, Philadelphia 76ersis ja Los Angeles Clippersis.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds