Jälgi meid

Korvpall

Milwaukee Bucks alistas suuresti tänu Giannis Antetokounmpo panusele Detroit Pistonsi

Giannis Antetokounmpo

Giannis Antetokounmpo kogus läinud öösel toimunud kohtumises Detroit Pistonsi vastu 24 punkti, 17 lauapalli ning 4 resultatiivset söötu ning juhtis Milwaukee Bucksi idakonverentsi playoff ringi esimese mängu võiduni 121-86.

Bucks juhtis juba poolajaks 27 punktiga seega Pistonsil erilist võimalust idakonverentsi põhiturniiri võitja vastu ei tekkinudki. Pistons, kes jõudis pärast 2008-2009. aastat alles teist korda playoffi, pidi mängima oma suurima staarita Blake Griffinita. Mees pidi “tänu” oma kangele vasakule põlvele kohtumist kõrvalt jälgima. Sama probleem ei lasknud tal kaasta teha ka põhiturniiri viimast nelja mängu.

Kaotajate poolelt tegi enim skoori Luke Kennard, kes kogus oma kontole 21 punkti. Järgmine paari omavaheline kohtumine leiab aset kolmapäeval.

Ülejäänutes öösel toimunud kohtumistes alistas Boston Celtics Indiana Pacersi 84-74, Utah Jazz jäi kindlalt alla Houston Rocketsile 90-122 ning Oklahoma City Thunder alistus Portland Trail Blazersile 99-104.

Tuleval ööl toimuvad NBA-s kaks kohtumist. Nende ennustusvihjeid saad lugeda siit.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds