Korvpall

Los Angeles Clippers tegi ülikõva tagasituleku ning viigistas seeria

lou williams

Los Angeles Clippers tegi NBA playoffide esimese ringi teises mängus tõeliselt ägeda tagasituleku, tulles välja 31-punktilisest kaotusseisust ning võttes Golden State Warriorsi vastu 135-131 võidu. Kahe meeskonna vaheline seeria on nüüd 1-1 viigis.

Golden State Warriors läks kolmandal veerandajal mängu  94-63 juhtima ning sellega tundus asi kindel olevat, et kodumeeskond siit järjekordse võidu võtab. Clippers polnud, aga oma viimast sõna veel öelnud ning pärast marulist 3. veerandaega, mil külalised tegi oma klubi läbi aegade punktirekordi ühel veerandajal (44 silma), vähendati vahe kõigest 14-le punktile.

Viimasel veerandjal kahandas Clippers vahe minimaalseks ning kui mängida oli 15 sekundit mindi Landry Shamet`i tabavast kolmesest esimest korda kohtumist juhtima 133-131. Sellele järgnes Curry 3-punktivise, mis ei tabanud ning mängu lõpptulemus 135-131 vormistatai vabaviskejoonel.

Üleplatsimeheks kerkis 36 punktiga Lou Williams. Kaotajate parim oli Stephen Curry, kes kogus enda kontole 29 silma.

Vaata kokkuvõtvaat videot mängust siit:

Teises eile öösel toimunud mängus alistas Philadelphia 76ers Brooklyn Netsi 145-123, mis tähendab seda, et meie komboennustus antud mängudele võitis samuti.