Jälgi meid

Korvpall

Russell Westbrook tegi Los Angeles Lakersi vastu 20-20-21 mängu

Russell Westbrook

Russell Westbrook juhtis oma meeskonna Oklahoma City läinud öösel toimunud NBA kohtumises Los Angeles Lakersi vastu 119-103 võidule. Mees sai hakkama ka tõsiselt unikaalse sooritusega, olles teiseks meheks Põhja-Ameerika korvpalliliiga ajaloos, kes on ühes mängus visanud vähemalt 20 punkti, teeninud 20 lauapalli ning andnud ka 20+ resultatiivset söötu. Esimene mees, kes säärase saavutusega hakkama sai on Wilt Chamberlain, kelle statistika ajalugu tehes oli 22/25/21.

Oklahoma City tegi Lakersiga otsustava vahe sisse 3. veerandajal kui kahe meeskonna vahe kärises pea 20-punktiliseks. Võitjate poolelt abistas Jerami Grant 22 silmaga ning Paul George kogus 19. Kaotajate poole pealt oli, mitmete tähtmängijate puudumisel, resultatiivsemaks meheks Kentavious Caldwell-Pope 23 punktiga. Nii LeBron James, Kyle Kuzma ja Brandon Ingram pidid mängu vigastuse tõttu vahele jätma.

Teised läinud öösel toimunud kohtumiste tulemused:

San Antonio Spurs 117-111 Atlanta Hawks
Sacramento Kings 105-130 Houston Rockets
Golden State Warriors 116-102 Denver Nuggets

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds