Jälgi meid

Korvpall

Miami Heati igiliikur saab võimaluse jõuda auväärsesse seltskonda

Miami Heat teatas, et alates 2003. aastast meeskonda kuuluv Udonis Haslem on klubiga sõlminud uue lepingu. 41-aastasel vanameistril on sellega võimalus tõusta üheks vähestest mängijatest, kes kogu vähemalt 19-aastase NBA karjääri ühe meeskonna ridades veetnud.

Liiga ajaloo pikim ühe meeskonna juures möödunud karjäär kuulub 21 aastaga Dirk Nowitzkile (Dallas Mavericks), 20 aastat veetis ühe klubiga Kobe Bryant (Los Angeles Lakers) ning 19 aastani jõudsid omal ajal ka Tim Duncan (San Antonio Spurs) ja John Stockton (Utah Jazz).

Võrreldes eelpool nimetatutega on samas Haslem täiesti teistsuguse kaliibriga mängumees. Karjäär on olnud küll muljetavaldavalt pikk, kuid ta on Heati eest viimase kahe hooaja jooksul platsile saanud vaid viis korda. Nendest ainult üks mäng tuli möödunud hooajal, mis kestis Haslemi jaoks kaks minutit ja 40 sekundit, kuna ta korjas kaks tehnilist viga.

Omal ajal draftis valimata jäänud ameeriklane on Dwyane Wade’i kõrval ainus teine mängija, kes osalenud kõigis kolmes Miami tiitlivõidus, aga Haslem aitas meeskonda viimati play-offis 2016. aastal.

Haslem on praeguse seisuga 11. vanim mängija, kes NBA-s väljakule pääsenud. Kui ta pärast 8. novembrit mõne mänguminuti saab, siis tõuseb ta “sauruste” edetabelis seitsmendale kohale.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds