Jälgi meid

Korvpall

Luka Doncic tegi Dallasega lepingupikenduse, mis toob talle sisse ligi 180 miljonit eurot

Luka Doncic saab vahetult pärast karjääri esimesi olümpiamänge tähistada suurt uut lepingut. Ta tegi Dallas Mavericksiga viieaastase pikenduse 207 miljoni dollari ehk veidi rohkem kui 176 miljoni euro peale.

Tegu on NBA suuruselt kolmanda lepinguga – suurema raha peal on ainult Giannis Antetokounmpo (228 miljonit dollarit) ja Stephen Curry (215).

Mavericksi esindus koos klubi omaniku Mark Cubaniga on spetsiaalselt lennanud Sloveeniasse, kus teisipäeval lepingule ametlikult allkirjad peale pannakse.

“Tänase näol on tegu mu unistuste täitumisega,” teatas Doncic. “Korvpall on mulle tohutult andnud ja viinud mu mitmetesse uskumatutesse kohtadesse. Olen tänulik ja elevil sellest, et jään Mavericksi liikmena Dallasesse.”

Doncic on kolme hooajaga kiirelt tõusnud NBA enimhinnatud mängijate sekka ning temast sai tänavu liiga ajaloos alles neljas mees, kes enne 23-aastaseks saamist rohkem kui korra hooaja parimasse viisikusse valitud.

NBA 2019. aasta parim kollanokk on senise karjääri peale keskmiselt kogunud 25,7 punkti, 8,4 lauapalli ja 7,7 korvisöötu mängus. Play-offis on tema näitajad olnud veelgi paremad: 33,5 punkti, 8,8 lauapalli ja 9,5 söötu.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds