Jälgi meid

Korvpall

Marcus Smart sai kohtunike kritiseerimise eest 15 000$ trahvi

NBA otsustas Boston Celticsi kaitsespetsile Marcus Smartile kohtunike kritiseerimise eest määrata rahatrahvi suurusega 15 000$.

Smart ei olnud rahul kohtunike tegevusega Boston Celticsi 112-119 kaotusmängus Milwaukee Bucksi vastu. Nimelt vilistati viigiseisul 109-109 Smartile viga, kuigi mehe enda arvates oli see hoopis Giannis Antetokounmpo ründeviga. Bostoni mängija sõnas peale kohtumist meediale, et kohtunikud ei tahtnud lihtsalt staarmängijale viga vilistada, mis oleks olnud Giannisele kuues ja 1.28 enne kohtumise lõppu ta pingile viinud.

“Põhjus, et ma jäin hiljaks, on lihtsalt ettekääne. Me kõik teame, miks ma tegelikult selle vea sain, see oli Giannise kuues viga ja kohtunikud ei tahtnud teda pingile vilistada. ”

Antetokounmpo, kes lõpetas kohtumise 36 punkti ja 15 lauapalliga kommenteeris olukorda härrasmehelikult:”Arvan, et Smart on väga hea mängija. Avaldan respekti, ta on esimesi mehi väljakul, usaldab tiimikaaslasi, mängib hingestatult ja katab vastaste parimaid mängijaid. See on ka see, mis ma talle peale kohtumist ütlesin – ma austan sind, austan su pingutamisi ja ka mina pingutan kõvasti. Rohkem pole midagi öelda.”

See ei olnud sel hooajal esimene kord, kui Marcus Smart kritiseeriva suuvärgi eest rahatrahvi teenib. Märtsis ärritus samuti mängumees peale 120-129 kaotusmängu Brooklyn Netsile kohtunike peale ning pidi lõpuks tasuma 35 000$ trahvi.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds