Jälgi meid

Korvpall

Campazzo soovib proovida NBA taset, Fredette otsustas Hiina kasuks

Euroliiga on ilma jäämas kahest väärt mängumehest. Real Madridi mängujuhi Facundo Campazzo soov on liituda NBA meeskonnaga ning Panathinaikose viskekahur Jimmer Fredette on liikumas Hiina kõrgliigasse.

Argentina koondislane Campazzo oli juba eelmisel suvel lähedal NBA-sse siirdumisele, kuid toona jäi see katki. Viimaste andmete kohaselt juhtub see aga tänavu. Kahekordse Euroliiga meistri teenetest olla huvitatud mingil määral Dallas Mavericks ning väga tõsiselt Minnesota Timberwolves.

Juhul, kui tõesti mõni NBA klubi Campazzoga kokkuleppele jõuab, siis tuleb neil Real Madridile tasuda 6 miljoni dollari suurune väljaostusumma.

Lõppenud hooajal esmakordselt Euroopas pallinud Jimmer Fredette on taasliitumas oma endise koduklubi Shanghai Sharksiga, kes lõpetas tänavuse hooaja 16. kohal ning play-offi ei pääsenud.

Fredette on eelkõige tuntud oma skoorimise võimete poolest. Tänavusteks keskmisteks jäid Euroliigas 12.9 punkti mängu kohta ning seejuures tabas ameeriklane kaugviskeid 41.7 protsendiga.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds